Gospodarstwo Ogrodniczo-Hodowlane Zagroda na pograniczu

Jesteśmy właścicielami stada kóz, które liczy 180 dorosłych samic mieszanej rasy anglo-nubijskiej. Kozy tej rasy dają bardzo smaczne mleko bez przykrego posmaku. Posiadamy już w pełni wyposażoną serowarnię, w której wytwarzamy kilkanaście rodzajów sera o różnych smakach-od bardzo prostych twarogowych aż po długo dojrzewające.

Gospodarstwo Rolne Jan Gorzellik

Jesteśmy rodzinnym gospodarstwem rolnym zajmującym się produkcją roślinną oraz hodowlą trzody chlewnej i bydła opasowego. Z tuczników produkujemy mięso, wyroby podrobowe, kiełbasy oraz szynki.

Połomskie Sery Zagrodowe

Gospodarstwo rolne prowadzimy od ponad 20 lat w zakresie: uprawy zbóż, traw i hodowli krów mlecznych. Gospodarstwo jest położone w miejscowości Połomia w pobliżu takich miast jak Tarnowskie Góry, Gliwice, Bytom, Pyskowice, Lubliniec. Od ponad 10 lat przerabiamy część własnego mleka na sery i jogurty.

Gospodarstwo rolne Przemysław Kot (logo "Zagrodowe i farmerskie")

Gospodarstwo Rolne Przemysław Kot

Prowadzimy tradycyjne, rodzinne gospodarstwo rolne, którego głównym elementem jest hodowla trzody licząca około tysiąca tuczników. Oprócz wspomnianej hodowli zajmujemy się również produkcją roślinną oraz produkcją wędlin, kiełbas i wyrobów podrobowych, a także sprzedażą surowego mięsa.

Sklep na Farmie Joanna Młyńczak

Posiadam niewielkie gospodarstwo rolne w którym hoduję krowy. Z pozyskanego mleka wyrabiam przeważnie twarogi i twarożki smakowe. Prowadzę też sklepik przy gospodarstwie gdzie sprzedaję swoje sery, ale także wyroby okolicznych rolników czy niewielkich producentów.